O nás

4. smíšený oddíl má v současné době dvě družinky - Vlky a Vlčice (holky i kluci 5 - 13 let).

Oddíl vede Vladimír Novák - Hbiťouš. Na kluky dohlíží Sluníčko a Filip Blažek, holkám se věnovaly Marký a Terka. Obě jsou nyní na studiích, tak pomohou odrostlé Vlčice: Anna Červinková, Tereza Drunecká, Anna Wojnarová. Všechny čerstvě s rádcovských kurzem :-)

V tomto roce jsme byli úspěšní u na skautských závodech. Obě družinky postoupily do krajského kola v Doubravici nad Svitavou.

Za námi je řada víkendovek a jednodenních výprav (Tajemství houštiny, Do neznáma, Planetárium v Brně...) a taky tábory. Ten loňský byl na cestovatelské téma - Fernao aneb První cesta kolem světa, letošní čerpal z historie: Slasti Otce vlasti.

"NEBOJÁCNÍ, STATEČNÍ,

VE VŠECH HRÁCH JSME VÝTEČNÍ,

TO JSME MY, VLCI!"

Přidejte se do naší smečky :-)